Posao: Prodajni savjetnik​ - Prvostupnik fizioterapije VŠS / fizioterapeut SSS​ (m/ž) 2018

8. siječnja 2018.

Prodajni savjetnik​ - Prvostupnik fizioterapije VŠS / fizioterapeut SSS

​Tražimo prodajnog savjetnika, prvostupnika fizioterapije ili fizioterapeuta!
Opis posla:
  • prodaja ortopedskih i medicinskih pomagala i pridruženog zdravstvenog asortimana
  • stručno savjetovanje osoba o načinu korištenja ortopedskih pomagala
  • uzimanje mjera za ortopedska pomagala i aplikacija ortoza
  • administrativni poslovi s primjenom računala (poslovni program)
  • vođenje poslovne dokumentacije vezane uz preuzimanje i izdavanje pomagala
  • obilazak terena (bolnice, domovi zdravlja, domovi za starije, sportski klubovi, udruge)
  • stručne i komercijalne prezentacije.
Uvjeti:
  • VŠS - prvostupnik fizioterapije/SSS - fizioterapeut položen
  • stručni ispit
  • radno iskustvo - 2 godine
  • savjesnost i samostalnost
  • ljubaznost, komunikativnost,
  • urednost, organiziranost
  • vozačka dozvola B kategorije
  • dobro znanje rada na računalu - ​Microsoft Office, Internet
  • osnovno znanje engleskog jezika.
Nudimo:
  • rad na određeno vrijeme (1 godina), mogućnost zapošljavanja na neodređeno radno vrijeme
  • dodatno usavršavanje.

Molimo da svoje molbe i životopise šaljete na julija.turk@omc.hr najkasnije do 20.1.2018.